חזרה לעמוד הקודם

 

מכוניות, עבורנו, משרתות שני צרכים עיקריים: האחד, הפונקציונלי, הוא ההתניידות האישית שלנו. לפעמים אנחנו מסתפקים ברכב קטן וחסכוני, ולפעמים צריכים רכב גדול ושימושי להסעת נוסעים או הובלת מטען. הצורך השני אותו משרתת המכונית הוא אמוציונלי – זה שמוביל אותנו לקנות מכוניות יוקרתיות, מעוצבות וייחודיות – על מנת ליהנות מחוויה ומריגוש כלשהו, נוסף על ההתניידות.

במבחן ההשוואתי שערכנו החודש בדקנו 5 טנדרים מובילים – לכאורה, הרכבים הכי פונקציונליים שיש, שמשרתים את מי שצריך רכב עבודה קשוח. אבל גם ברכבים כאלו ניתן לחוות נסיעות מיוחדות וליהנות מטיולי שטח מאתגרים, כך שהקו המפריד בין שימושיות לחוויה הוא לפעמים מטושטש יותר ממה שנדמה. התמונות שצילם מת’יו דויל בכשרון רב, רק מעצימות את החוויה שניתן להפיק מכלים יומיומיים.

ב.מ.וו X4 ואינפיניטי Q50 הן מכוניות יוקרה, שמעניקות פרשנויות משלהן לאמוציות שמלוות אותנו ברכישת הרכב. ובאופן מפתיע, גם סיטרואן ברלינגו בגרסת ה-XTR המהודרת אותה בחנו, מעניק חוויה שונה מנסיעה בטנדרון רגיל. רועי שחורי, מנכ”ל דאצ’יה ישראל, סיפר לנו על ההשקה המוצלחת והכניס אותנו עמוק אל מחוזות הרציונל – ובמדור הטכנולוגי, תוכלו לקבל כמה טיפים שימושיים על נהיגה בחורף, בלי שמץ של ריגוש – אבל אנחנו בטוחים שתמצאו אותם מועילים.

 

קריאה מהנה,

מערכת iCar.

 

מנכ”ל: אילן אופיר

עורך תוכן: נועם ריין

כתבות: נועם ריין, אסף בר-שי, יתיר דוידוביץ

צילומים: מת’יו דויל, דנה גורלנד, יתיר דוידוביץ, אסף בר-שי, דניאל סקלי, עומר דוידי

עריכה בפועל: דנה גורלנד

לפרסום במגזין: info@iCar.co.il

הערות והארות: noam@iCar.co.il

 

חזרה לעמוד הקודם